Sukienki z dzianiny – co można wybrać?

Sukienki

Sukienki z dzianiny miały swoją premierę na wybiegu już dość dawno. Obecnie znów powracają do łask. O czym warto pamiętać kupując taki strój?

Sukienki dzianinowe, tak jak w przypadku innego rodzaju odzieży, mogą mieć różne wzory. Do codziennej pracy w większości przypadków najlepiej wybrać taką, która ma stonowany kolor i nie posiada zbyt dużych motywów. W takim przypadku łatwiej jest dobrać różne dodatki, takie jak biżuteria – mogą się wtedy bardziej rzucać w oczy.

Sukienka Bella KhakiSukienki z dzianiny, które mają wzory należy kupować ostrożniej. Przede wszystkim są one zwykle ozdobą samą w sobie – dodatki muszą być skromniejsze. Ponadto sukienki w poziome paski są bardziej odpowiednie dla osób szczupłych, paski pionowe dla osób niższych.

Sukienki dzianinowe nie muszą być jednak przeznaczone tylko na co dzień. Chociaż dzianina rzadko kojarzy się z eleganckimi przyjęciami, to jednak na rynku istnieją również takie modele. Kupując jeden z nich warto jednak zainwestować nieco więcej, ponieważ w tym przypadku markowy strój jest także gwarancją, że sukienka będzie wyglądać świetnie nie tylko w ten jeden wieczór. W większości przypadków eleganckie modele są wykonane z cienkiej dzianiny, która wygląda lepiej i nie będzie zbytnio ogrzewać skóry.

Oprócz standardowych sukienek z dzianiny na jesień i zimę warto także zainteresować się wzorami na lato. Wśród takich sukienek dzianinowych przeważają te o ażurowym splocie i jasnych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *