Modne bluzki damskie na kolejny sezon

Bluzki

Każda kobieta lubi dbać o swój wygląd i dobrą prezencję – to nie ulega wątpliwości. Jednym z kluczowych elementów, który decyduje o naszym wizerunku jest garderoba. Nowoczesna i elegancka kobieta powinna kompletować ją zgodnie ze swoim stylem a także aktualnie panującymi trendami. Nie warto jednak decydować się na dany fason ubrania tylko ze względu na aktualną modę – najważniejsze jest to, by w konkretnym ubraniu czuć się komfortowo.

Bluzki damskie to niezwykle istotny składnik kobiecej kolekcji ubrań. Są one o wiele bardziej eleganckie niż t-shirty, lecz nie tak oficjalne jak koszule. Z powodzeniem można nosić je w biurze, na spotkaniach z przyjaciółmi a także na imprezie. Odpowiednie kroje pasować będą zarówno do żakietowych kompletów, jak i do spódnic czy dopasowanych spodni. Jakie fasony damskich bluzek będą w modzie przez najbliższy czas?

W sklepach i na ulicach nadal widoczny jest panujący trend na ubrania oversize – nawet w przypadku bluzek do bardziej oficjalnych stylizacji. Odrobinę za duże bluzki ze zwiewnych materiałów świetnie zagrają w zestawieniu z jeansami lub materiałowymi spodniami w typie slim-fit. Innym wciąż popularnym fasonem jest dopasowana bluzka z dekoltem w łódkę, o rękawach długości trzy czwarte. Ten wzór doskonale nadaje się do zestawienia z ołówkową spódnicą do kolan – razem stworzą spójny i szykowny zestaw, idealny na codzienne spotkania z klientami w biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *